פורץ מנעולים

מאסטר קיי
בבעלות: דני חכמון

מאסטר קיי מומחה בפריצת דלתות ,כספות ורכבים 24 שעות. החלפת כל סוגי המנעולים והצילינדרים. תיקון ופרזול לדלתות וידיות. שירות אדיב, מקצועי, יעיל והוגן. לפרטיים, עסקים ומוסדות.

אורן המנעולן
בבעלות: אורן קרויזמן

אורן המנעולן עם ותק של 15 שנים בתחום המנעולים.
החברה מספקת שירות למגזר הפרטי והעסקי כאחד.
מספקת שירות מקצועי, יעיל ונוח תוך כדי עמידה בלוחות זמנים מול לקוחותיהם המרוצים.

יעקב המנעולן שלך
בבעלות: יעקב אמורבן

יעקב המנעולן שלך יספק עבורך פתרונות מלאים לכל שירותי הפריצה באישור משטרת ישראל, מתן שרות לקהל הפרטי, עסקי, מוסדי וציבורי, שרות 24 שעות עסק שומר שבת, מחירים הוגנים לכל כיס.

דרור מנעולנות ופריצה 24/7
בבעלות: דרור בכר

דרור מנעולנות ופריצה בהנהלתו של דרור בכר הינה חברה בעלת וותק רב וניסיון בתחום. אנו נותנים שירותי פריצה באישור משטרת ישראל, 24 שעות ביממה.

רפי המנעולן
בבעלות: רפי חי

בעל מקצוע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך מתן שירות אישי ומקצועי לאורך כל זמן העבודה. שירות SOS לפריצה בכל שעות היום. רפי מקצוען בתחום המנעולנות, בעל וותק רב כבעל מקצוע איכותי. שירות מהיר ביותר, אמין ביותר, ללא שום פשרה באיכות העבודה.

פורץ מנעולים

מי מאתנו לא מכיר את המצב ששכחנו איפה שמנו את המפתחות או שהפלנו אותם בטעות באמצע הרחוב מבלי לשים לב. מפתחות זה דבר חשוב, בלי המפתחות שלנו לא נוכל להתניע את המכונית, לפתוח את דלת הכניסה לבית שלנו ולהגיע לכסף שנעלנו בכספת שבקיר. בשביל שהדברים הנעולים שלנו יהיו תמיד נגישים בשבילנו גם שאיבדנו את המפתחות או אם גנבו לנו אותם יש פורץ מנעולים.

פורץ מעולים טוב יכול לפרוץ בשבילנו כל מנעול שרק נרצה. פורץ מנעולים מקצועי זהו פורץ מנעולים בעל תעודת יושר מהמשטרה והוא עבר קורס מקצועי שבו למד לפרוץ מנעולים. חשוב שפורץ המנעולים שלנו יהיה אמין ובעל ניסיון. בדרך כלל פורץ מנעולים יהיה גם מנעולן. בטבלה הבאה מרוכז מידע שכדאי להיות מודעים לו כאשר אנחנו שוכרים את שירותיו של פורץ מנעולים.

ערים בהם יש פורץ מנעולים

איך נדע שפורץ המנעולים הוא בעל מקצוע טוב

שונות

הערות

ירושלים

פורץ מנעולים טוב יהיה אמין, בעל תעודת יושר מהמשטרה. הוא יהיה בעל מיומנות גבוהה בפריצה של מנעולים, הוא יהיה יעיל ויעבוד בצורה יסודית ונקייה.

בשביל למנוע אי נעימויות אחרי שהמנעול נפרץ, רצוי לסכם על מחיר מראש. כמו כן פורץ המנעולים יכול להועיל לנו אבל צריך לדעת שהוא יכול לשמור על דיסקרטיות.

בכל עיר כמעט יש פורץ מנעולים. אפשר למצוא פורץ מנעולים דרך דפי זהב, דרך האינטרנט, דרך 144, דרך חברים או משפחה ודרך אינדקס של בעלי מקצוע.

חיפה

תל- אביב

באר- שבע

חדרה

נתניה

אשדוד

יש מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם כאשר אנחנו בוחרים פורץ מנעולים:

  1. שיש לפורץ המנעולים תעודת יושר מהמשטרה.
  2. שפורץ המנעולים למד בצורה מקצועית איך לפרוץ מנעולים.
  3. רצוי שפורץ המנעולים יהיה גם מנעולן.
  4. פורץ מנעולים טוב ישמור על הפרטיות שלנו ויכבד את מה שביקשנו ממנו לפרוץ וינסה לפרוץ את המנעול עם מינימום נזק.
  5. פורץ מנעולים טוב ישמע לנו אמין בטלפון.

הדבר הכי חשוב שצריך לשים לב אליו כאשר אנחנו שוכרים את שירותיו של פורץ מנעולים הוא שנרגיש בנוח אתו. פריצת מנעולים היא עסק רגיש- אנחנו לא רוצים שכל אחד יראה את מה שהתאמצנו לנעול מאחורי מנעול.

מנעולן בישראל אתר אינטרנט ייחודי במינו אנו גאים להציג לכם את מיטב בעלי העסק באזורים הנבחרים ממש ליד הבית שלכם. תתקשרו לאחד ממספרי הטלפון ברשימה כדי ליהנות משירות אדיב ומפתיע.