מנעולן רכב

כולנו בני אדם, ולכל אחד מאתנו קורה ששכחנו את המפתחות של הרכב בתוך הרכב וננעלנו בגלל זה בחוץ. זה מאוד מתסכל להיות נעול מחוץ לרכב שלנו, שלא לדבר על כך שזה מעקב את החזרה שלנו הביתה או לעבודה. בשביל מקרים כאלה בהם אנחנו מאבדים את המפתחות או שוכחים אותם בתוך המכונית יש מנעולן רכב שיכול לפרוץ בשבילנו לרכב שלנו ולאפשר לנו להגיע הביתה בשלום.

מנעולן רכב הוא מנעולן שמתמחה בפריצה לרכבים. מנעולן רכב הוא בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. מנעולן רכב למד בצורה מקצועית ומסודרת איך פורצים לרכבים- במינימום נזק למכונית שלנו. מנעולן רכב טוב יעבוד בצורה יסודית ונקייה, הוא יהיה אמין ויעמוד בזמנים. אם הוא בעל מקצוע הוגן הוא לא יפקיע מחירים וייתן לנו מחיר הוגן תמורת השירות.

הטבלה הבאה מציגה את טווח המחירים הממוצע במשק לפריצת מכונית על ידי מנעולן רכב:

אזור הפעילות שלו בארץ

מחיר

אזור המרכז ואזור השרון

200 ₪ לפריצה

אזור המרכז ואזור השרון

145 ₪ לפריצה

אזור המרכז ואזור השפלה

220 ₪ לפריצה

אזור הצפון

200 ₪ לפריצה

אזור הדרום

200 ₪ לפריצה

אזור המרכז ואזור השרון

120 ₪ לפריצה

אזור הצפון

150 ₪ לפריצה

פורץ מנעולים טוב יקל בשבילנו חוויה לא נעימה ויפתור לנו את הבעיה הסגורה מאחורי סורג ובריח- המפתח של המכונית שלנו. זה מאוד לא נעים למשל שאי אפשר לחזור מצימר בצפון כי המפתח שלנו למכונית נשאר במכונית הנעולה. חשוב מאוד שננקוט צעדי זהירות כך שלא נזדקק בכלל לשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי. יש מספר צעדי זהירות מומלצים. כמה מצעדי הזהירות הם:

  1. תמיד לקחת את המפתחות אתנו כאשר אנחנו יוצאים מהמכונית.
  2. לא להשאיר את המפתחות של המכונית בבית או בעבודה.
  3. כדאי תמיד שיהיה לנו זוז מפתחות נוסף למכונית כגיבוי.

אם כבר קרה שנשארנו ללא מפתחות אז כדאי מאוד ואף מומלץ לפנות לפורץ מנעולים כי הוא יפרוץ לנו למכונית ויגרום לה מינימום נזק.