מנעולנים

מיהו מנעולן?

מנעולן הוא איש מקצוע אשר מתמחה בפריצת מנעולים, בשכפול מפתחות ובכל מה שקשור לעולם המנעולים והמפתחות. כמו בהרבה תחומים בארץ גם באזור תל אביב יש היצע גדול של מנעולנים. מנעולן בתל אביב הוא בדרך כלל מנעולן שעובד בכל אזור המרכז והשרון. היתרון של מנעולן בתל אביב הוא המיקום. בתל אביב יש הרבה אנשים עם בעיות מנעולים ובעיות עם מפתחות.

מנעולן חייב שיהיה לו תעודת יושר. רצוי שהוא יהיה בוגר קורס שעסק במנעולים ובכל מה שקשור אליהם. רצוי שהמנעולן יהיה בעל ניסיון. מנעולן בתל אביב למשל יכול לרכוש הרבה ניסיון כי שם הרבה לקוחות פוטנציאלים. מנעולן טוב יהיה כמו כל מספקי השירותים המקצועיים אדיב ויעמוד בזמנים. לצערנו רק מעטים מנותני השירות המקצועי עומדים בלוחות זמנים שסיכמנו עליהם איתם.

הבעיות הכי אופייניות שמנעולן בתל אביב צריך להתמודד איתן הם:

  • מנעול של כספת שלא נפתח.
  • מנעול של רכב שננעל כי שכחנו את המפתחות בפנים.
  • בית נעול ששכחנו או איבדנו או שגנבו לנו את המפתחות אליו.
  • שכפול מפתחות.
  • תיקון מפתחות שנשברו לנו.
  • תיקון מנעול שנשבר והמפתח בתוכו.

יש עוד הרבה בעיות שמנעולן בתל אביב צריך להתמודד איתן ולמצוא להם פתרון.

מנעולן בתל אביב צריך לעמוד בהספק רב. קשה להתפרנס מלהיות מנעולן. הטבלה הבאה מציגה את היתרונות והחסרונות שכרוכים בלהיות מנעולן בתל אביב.

להיות מנעולן בתל אביב

חסרונות

יתרונות

הערות

יש הרבה מנעולנים בתל אביב והתחרות גדולה. צריך לפרסם את עצמך כל הזמן וזה עולה הרבה כסף.

יש שוק מאוד גדול של לקוחות שצריכים את שירותיו המקצוענים של מנעולן. אפשר לעבוד כמנעולן בכל אזור המרכז והשרון מה שמגדיל את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו.

אם אנחנו מנעולנים טובים ניצור לעצמנו שם ומוניטין טובים בשוק ולאט לאט לקוחות מרוצים יספרו לחברים ולמשפחה שלהם עלינו ותהיה לנו יותר עבודה. לא מספיק להיות בעל מקצוע טוב צריך גם לדעת איך למתג את עצמך בשוק.

מנעולן טוב יכול לעזור לנו מאוד. צריך להקפיד כאשר אנחנו שוכרים את המנעולן שהוא מנעולן מוסמך.

באזור המרכז לצערנו קיימת לא מעט פשיעה. והדבר מצריך שימוש באמצעי זהירות רבים לאבטחת ביתנו. מנעולן בתל אביב הינו מקצוע שקיים הרבה כמו מקצוע אחר שקיים שם.
אך, דבר שחשוב לא פחות הוא לבדוק היטב לפני שפונים אליו. מספר טיפים לפני שפונים למנעולן בתל אביב (ובכלל בכל איזור בעולם כמובן):
1- יש לבדוק מולו רשיונות והסמכה. כי אם לא, הוא יצטרך להסביר מדוע הוא מחזיק ציוד לפריצת דלתות.
2- יש לבדוק המלצות, אם הם ממכרים קרובים כמובן זה צמיד הכי טוב. אל תשכחו שבסופו של דבר יש לו גישה למנעול הבית שלנו.
3- יש לבדוק מולו מחיר עוד לפני תחילת העבודה, קריטריון זה טומן בחובו מס' פרמטרים:
– סוג הצילינדר בדלת ביתנו.
– זמן משוער לעבודה.

סביר להניח שככל שמנעול ביתנו יהיה איכותי וחזק יותר כך העבודה לפרוץ אותו תהיה ארוכה יותר. על כן, בבחירת מנעולן בתל אביב חשוב לבדוק את הדברים האלו לפני שאנחנו בוחרים אותו כאיש מקצוע שתהיה לו גישה לדלת שלנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *