מפתח על השולחן

ארגון המנעולנים

שירות מקצועי ניתן על ידי מנעולנים מאיגוד המנעולנים.

מאחר ואין חקיקה רשמית בתחום, כמו גם פיקוח ממשלתי על ענף המנעולנות, התחום פרוץ לעבודות לא מקצועיות או לא יסודיות, גורם העלול לפגוע ברמת השירות אותה נקבל אנו, הלקוחות. כשם שלא נבקר רופא ללא תעודות או עורך דין ללא הסמכה, כך בוודאי לא נרצה להזמין מנעולן שעבודתו אינה מקצועית או אינה יעילה, ועל אחת וכמה, מנעולן שלא נוכל לתת בו אמון. בעקבות היעדר פיקוח רשמי בתחום, נוסד ב-1989 בארץ ארגון המנעולנים הישראלי, ששם לו למטרה לעגן ולבסס את נותני השירות בענף, ובכך למעשה, להבטיח את המקצועיות של העסוקים בו וכמו כן, את בטחון הלקוחות.

מטרות ארגון המנעולנים

מאחר ותחום המנעולנות בשיראל אינו מעוגן בחוק תחת פיקוח או בקרה ממשלתיים, הוקם בשנת 1989 ארגון המנעולנים הישראלי. מטרת הארגון הינה שמירה על כבוד ואמינות במקצוע המנעולנות, עיגון המעמד החוקי בייצוג המנעולנים בישראל, מיסוד ענף המנעולנות על ידי התווית אמות מידה והסמכה ראויים למנעולנים פועלים בענף. זאת על מנת למנוע כניסת חובבנים ואנשי מקצוע לא מיומנים, או כאלו שאינם עומדים בדרישות לשירות אדיב ומקצועי. כמו כן, על ידי מתן תעודות הסמכה, יימנעו מצבים של עבודה רשלנית על ידי חובבנים וכך יוגנו זכויות הלקוח בקבלת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

כמו כן, רואה הארגון חשיבות עילאית בציוד מנעולנים בארגון בכלים המקצועיים ביותר לשמירה על רמת עבודה גבוהה במקביל להענקת תעודות הסמכה רשמיות והגנה על זכויות הצרכן או מקבל השירות. הארגון שם לעצמו את עקרון שמירה על סטנדרטים גבוהים ורלוונטיות מתמדת בהתעדכנות מתמשכת של המוצרים החדשניים ביותר בתחום, כמו גם אכיפה של חוקי המדינה ברישוי ענף המנעולנות.

מנעולן עם אבא ואימא

בהזמנת שירותי מנעולן או פורץ מנעולים המשתייך לארגון המנעולנים הישראלי, יכול הלקוח לקבל ביטחון כי עם כל בעיה או תקלה, יוכל לפנות לארגון המנעולנים בהערות והארות, או בקשות אחרות. הארגון מבקש לבסס את המקצוע באמינות ומקצועיות, ובכך להבטיח את רמת העבודה הגבוהה ביותר המוענקת ללקוחות.

ארגון המנעולנים הישראלי מקבל לשירותיו אך ורק מנעולנים בעלי ניסיון של חמש שנים לפחות בתחום המנעולנות, וכמו כן מנעולנים אשר בידם תעודת הסמכה, שעיסוקם העיקרי בענף המנעולנות. על החברים בארגון לאחוז בתעודת יושר או בתעודה משטרתית המאשרת להם לעסוק בתחום. כך, נבטיח לעצמנו אנו, הלקוחות המבקשים שירות אמין ומקצועי, עבודה יסודית ואחראית, מנוסה ויעילה, על ידי מנעולן שיוזמן לביתנו או לפריצת הרכב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *